Péče o seniori v Anglii s výborným výdělkem nyní už pro každého! Nevěříte?

Odkazy

  • Po brexite 31.1.2020 zaměstnanci ze zemí EU mohou nadále ve Velké Británii žít a pracovat bez pracovních víz a povolení k pobytu. Vznikla však povinnost o registraci v EU Settlement Scheme do 31.6.2021:

https://www.gov.uk/settled-status-eu-citizens-families

  • Každý zaměstnanec v zdravotnickém sektoru musí na začátku zaměstnání požádat o výpis z rejstříku trestů, tzv. DBS check. Informace o žádosti najdete na:

https://www.gov.uk/dbs-check-applicant-criminal-record/how-to-apply-for-a-check

  • Každý zaměstnanec musí mít číslo zdravotního pojištění, tzv.National insurance number. Informace o žádosti najdete na:

https://www.gov.uk/apply-national-insurance-number

  • The Nursing and Midwifery Council (NMC) je instituce, která sdružuje zdravotní sestry a porodní asistentky. Informace o registraci:

http://www.nmc-uk.org/Registration/

Spokojené ohlasy...

“ S agentúrou IFNE – Work now som bola veľmi spokojná. Našli mi prácu podľa mojich predstáv rýchlo a jednoducho. Chcela som pracovať blízko k Londýnu a našli mi prácu v Readingu, čo je vlakom do Londýna asi pol hodinu. Mám tam kamošky, takže vo voľnom čase sa s nimi stretávam. Urobili mi podrobný plan cesty, takže som ľahko z letiska prišla na miesto určenia. Preplatili mi letenku. Keď sa chcem niečo spýtať aj teraz už keď som v UK, napíšem im a odpoveď príde rýchlo. Dodržali všetko, čo bolo sľúbené. Môžem len odporučiť.“

Evka, zelenoocko123({%})zoznam.sk