Munkahelyek széles skáláját hozzuk el neked, idősek otthonában és háztartásokban.

Továbbra is kínálunk állásajánlatokat az Egyesült Királyságban azok számára akik rendelkeznek settled status -szal. Azoknak a jelölteknek akik nem teljesítik a feltételeket ugyanolyan vonzó munkalehetőséget tudunk biztosítani Írországban.

Mit kínálunk?

  • tisztességes munkakörülmények mindenkinek!
  • havi 750 000 – 1 000 000 HUF jövedelem
  • akár 16000 – 33000 HUF támogatást is kaphat repülőjegyére (1-3 hónap ledolgozása után)
  • gyors és egyszerű ügyintézés
  • ápolói végzettség és tapasztalat nélkül is
  • költségmentes ügyintézés!

Mik az elvárásaink?

  • angol nyelvtudás- minimum erős alap szint
  • elég a családon belüli személyes gondozási tapasztalat (vagyis amennyiben családon belül már ápolt, gondoskodott valakiről)
  • emberséges,empatikus megközelítés. Ez minden.

Miért válasszon minket?

  • több mint 21 éves tapasztalattal rendelkezünk az ápolói szektorban. Kiváló áttekintést nyújtunk a munkaköről.
  • több mint 6000 elégedett jelölt magáért beszél!
  • szolgáltatásainkat teljesen ingyenesen nyújtjuk!
  • a bérből sem vesznek el semmit, a bére teljes egészében megmarad!

ajánlások →

Miért ne végjon bele nélkülünk?

  • most több száz ajánlattal szolgálunk, elsőkézből Nagy Britanniából és Írországból
  • személyre szabott munkát kínálunk azonnal!
  • igyekezünk a munkakörülmények javításán, azért dolgozunk hogy elégedettek legyenek
  • bármilyen probléma esetén azonnal kicseréljük munkaadóját- hazatérés nélkül

vegye fel velünk a akapcsolatot →