Mit kínálunk?

  • tisztességes munkakörülmények mindenkinek!
  • havi 450 000 – 740 000 HUF jövedelem
  • akár 16000 HUF támogatást is kaphat repülőjegyére (3 hónap ledolgozása után)
  • gyors és egyszerű ügyintézés
  • ápolói képzés és gyakorlat nélkül is
  • személyes állásinterjú nélkül
  • költségmentes ügyintézés!
  • Itt az utolsó esély, hogy vízumkorlátozás nélkül dolgozhasson Angliában!

Mik az elvárásaink?

  • angol nyelvtudás- minimum erős alap szint
  • emberséges,empatikus megközelítés. Ez minden.

Miért válasszon minket?

  • több mint 14 éves tapasztalattal rendelkezünk az ápolói szektorban Angliában. Kiváló áttekintést nyújtunk a munkaköről.
  • több mint 3600 elégedett jelölt magáért beszél!

ajánlások →

Miért ne végjon bele nélkülünk?

  • több mint száz kedvező ajánlattal várjuk Nagy-Britannia egész területéről
  • személyre szabott munkát kínálunk azonnal!
  • keresünk megoldást a nehezen foglalkoztatható jelöltek számára is
  • igyekezünk a munkakörülmények javításán, azért dolgozunk hogy elégedettek legyenek
  • bármilyen probléma esetén azonnal kicseréljük munkaadóját- hazatérés nélkül

vegye fel velünk a akapcsolatot →