Aveți grijă de seniori în Anglia și Irlanda
cu câștiguri excelente!

01.

Care assistant

Îngrijitor/are, într-o casă de îngrijire medicală

Condiții de lucru:

  • Salarii 65 – 70 RON/ oră
  • Timpul de lucru min. 40 de ore pe săptămână, lucrează în ore suplimentare
  • Dreptul la 28 de zile de concediu plătit
  • Bilet plătit după 3 luni de muncă până la 240 RON
  • Când vă alăturați unui angajator, angajatorul va asista cu înregistrările obligatorii
  • Pregătire gratuită înainte de îmbarcare
  • Vă vom ajuta să găsiți cazare

Descrierea postului:

  • Îngrijirea locuitorilor unei case de îngrijire medicală sub supravegherea unei asistente medicale
  • Ajutor cu igiena personală, spalat, mâncat și îmbrăcat
  • Servirea mâncării și curățarea meselor
  • Lucrări auxiliare, cum ar fi curățarea camerei, așternutul etc.
  • Asistență în activitățile de petrecere a timpului liber ale bolnavilor și vechilor rezidenți ai casei de îngrijire medicală
  • Colaborarea cu alți angajați, asistenți medicali și medici medicali
  • Păstrarea dosarelor medicale pentru locuitorii instalației
  • Lucrul la schimburi, care poate include și weekend-uri
02.

Live in carer

Îngrijitor/are în gospodăria pacientului

  • Salarii de 2 700 – 3500 RON / saptamana
  • Cazare și mâncare oferite gratuit
  • Program de lucru 8-10 ore pe zi
  • Lucrați pe schimburi
  • Bilet plătit după 3 luni de muncă

  • îngrijirea pentru persoanele în vârstă sau persoanele cu dizabilități fizice
  • Ajutor pentru îmbrăcăminte și igienă personală
  • Asistarea și facilitarea mobilității, inclusiv șederea într-un scaun cu rotile, plimbarea căruciorului, dacă este necesar, conducerea în mașină, conducerea unei mașini a unui comerciant cu amănuntul
  • Ajutor dietetic cu cerințe dietetice, inclusiv prepararea și servirea hranei
  • Asistență în activitățile de zi cu zi, cu activități de petrecere a timpului liber (participare la evenimente sociale, întâlniri cu prietenii, sărbători), educație și asistență în administrarea medicamentelor prescrise de medic
  • Temele la domiciliu (lenjerie de pat, spălătorie, călcat, cumpărături)
03.

Live in nurse

O asistent/a medicală în gospodăria pacientului

  • Salarii 3 140RON / săptămâna
  • Angajatorul deduce din asigurarea fiscală și salariul brut
  • Timpul de lucru este de 35 de ore pe săptămână, este posibil să lucreze ore suplimentare
  • Cazare și masă oferite gratuit
  • Bilet de avion plătit după 1 luni de muncă până

  • Îngrijirea la domiciliu a persoanelor vârstnice aflate într-o stare de sănătate mai dificilă sau în ultima fază a vieții
  • Asistență pentru îmbrăcarea și igiena personală
  • Asistarea și facilitarea mobilității, inclusiv șederea într-un scaun cu rotile, plimbarea căruciorului
  • Administrarea de medicamente, operațiuni medicale

Referințe...

„Am fost foarte mulțumit de agenția dvs., ceea ce nu se întâmplă astăzi … Mulțumesc, vă mulțumesc foarte mult pentru atitudinea și seriozitatea față de clienții dvs. și în zilele noastre este practic imposibil să vă angajați într-o abordare reputată a agențiilor și angajaților. dar nu mă pot întâlni public, vreau ca această agenție să continue să facă acest lucru și să aibă mulți clienți mulțumiți.

Eva
zelenoocko123({%})zoznam.sk